KONST / Litografier / Färglitografi 15126566
nr 1512 6566
Färglitografi
Stig Åke Lund. Signerad, numrerad 11/15, "Tvåhövdad Orkidéflygare". Färglitografi, bildmått: 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 73x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 december 2022
kl 18:40:03
19/12 14:23:33